Bucati din ciocolata create pentru oricine isi doreste mai mult decat o ciocolata delicioasa. Sunt realizate din ciocolata belgiana cu lapte, decorate cu cicolata neagra, crema de alune, alune caramelizate si bucatele de migdale pentru un gust desavarsit pe care le-am adaugat intr-un ambalaj elegant. O combinatie delicioasa, perfecta pentru a fi daruita cadou oricarui iubitor al ciocolatei.
Ingrediente: zahar, alune prajite, unt de cacao, , masa de cacao, lapte praf integral, zer pudra, emulsificator: lecitina soia; arome naturale: vanilie; condimente, alune de padure. Cacao solidăîn ciocolata neagră minim 56 %, în ciocolata cu lapte minim 33 %. Poate conţine gluten , ouă, arahide, susan.
Fabricat în UE
Depozitaţi într-un loc uscat şi răcoros.
Perioada de valabilitate: 3 luni.
Ingrediente
energie kJ | 2 426 |
energie kcal | 580 |
grăsime | 43 |
grăsimi saturate | 15 |
carbohidraţi | 41 |
zaharuri | 36 |
proteine | 9,2 |
sare | 0,16 |
La Chocolissimo acordam o atentie deosebita calitatii. Toate produsele noastre sunt realizate prin metode traditionale, din cea mai buna ciocolata, cu ingrediente proaspete, atent selectate.
Mai multe informatii